Kam u nás zavítat v okolí

Retro cukrárna, která se nachází v centru Mutěnic, je známá svou pověstnou točenou zmrzlinou. Uchvátí Vás obří velikostí a výbornou chutí, doporučujeme.

Dostupnost: Pěšky, kolo, vozidlo
Vzdálenost: 1,7km

Zámek Milotice je barokní zámek ležící v obci Milotice. Řadí se mezi nejunikátněji zachované komplexy budov a zahradní architektury z období baroka.

Dostupnost: Kolo, vozidlo
Vzdálenost: 16 kmSONNENTOR v nedalekých Čejkovicích Vám nabídne bylinkový ráj, zážitkové exkurze ve výrobě čajů, čajový salon s kavárnou ČAS NA ČAJ, vyhlídku Na Výsluní, bylinkovou zahrada sv. Hildegardy a taktéž prodejnu s veškerým kvalitním sortimentem ze surovin místních pěstitelů.

Dostupnost: Pěšky, kolo, vozidlo
Vzdálenost: 7 km


Rozhledna Vyšicko se nachází nad obcí Mutěnice mezi vinohrady, ve výšce 267 m. n. m. Je vysoká 9 metrů, sestrojena z ocelové konstrukce s dřevěným schodištěm a nabízí krásný výhled po okolí.

Dostupnost: Pěšky, kolo, vozidlo.
Vzdálenost: 770 m

Bukovanský Mlýn se tyčí nad obcí Bukovany u Kyjova. Třípatrový větrný mlýn s vyhlídkovou terasou do nádherného okolí, vznikl teprve před pár lety a předlohou mu byly holandské mlýny. Nachází se zde stylová slovácká restaurace, stezka z dřevěných soch a krásné minigolfové hřiště.

Dostupnost: Kolo, vozidlo.
Vzdálenost: 24 km

Letní koupaliště v Dubňanech Rozměry velkého bazénu jsou 50 m x 22 m, hloubka je 1,9 m, po okrajích 1,35 m. Dále se zde nachází malý bazén a dětské brouzdaliště. Velkou atrakcí je zde tobogán se skluzavkou. V areálu najdete občerstvení. Za velkou výhodu považujeme, že prostor na opalování pro dospělé je na druhé straně oproti dětskému brouzdališti.

Dostupnost: Pěšky, kolo, brusle, vozidlo
Vzdálenost: 7,5 km

Kamenná brána je poměrně novodobý projekt, který vznikl v roce 2015 na okraji obce Dubňany. Tento mystický areál je příjemným místem pro relaxaci místních obyvatel, ale i návševníků cyklostezky.

Dostupnost: Pěšky, kolo, brusle.
Vzdálenost: 5,8 km

Zoologická zahrada Hodonín se nachází na severozápadním okraji města Hodonín. Jedná se o jednu z nejmladších zoo v České republice. Oceníte její přírodní ráz v krásném prostředí lužního lesa. Vhodná pro návštěvu s malými dětmi.


Dostupnost: Kolo, vozidlo.
Vzdálenost: 12 km

Paintballpark v městě Hodonín nabízí několik zajímavých hřišť a více variant této adrenalinové hry.Veškeré vybavení ke hře je k zapůjčení na místě. Hru si je nutno předem rezervovat.

Dostupnost: Kolo, vozidlo
Vzdálenost: 17 km